Küçükkaya o fotoğrafın videosunu paylaştı

0

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, bugün mazbatasını alarak makamı Nevzat Doğan’dan devraldı.

FOTOĞRAF TARTIŞMASI
İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, görevi devraldıktan sonra kentte bir ‘fotoğraf’ tartışması yaşandı. Sebebi ise daha önceden İzmit Belediye Başkanlığı makamındaki Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın fotoğrafının bugün eski yerinde olmayışıydı. Makamın arkasındaki duvarda bir tek Mustafa Kemal Atatürk’ün fotoğrafı yer alıyordu.

HER İKİSİ DE…
Konuyla ilgili görüşlerini aldığımız İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet de İzmit Belediye eski Başkanı Nevzat Doğan da fotoğrafı kendilerinin kaldırmadığını söyledi. Peki ama bu fotoğrafı kim kaldırmıştı…

ÖZÜR BEKLİYORUZ
İşte bu iddialara CHP İzmit İlçe SKM Başkanlığını yürüten Mehmet Ümit Küçükkaya’dan bir cevap geldi. Fatma Kaplan Hürriyet daha Kocaeli Adliyesinde mazbatasını alırken, İzmit Belediye Başkanlığında çekilmiş bir videoyu paylaşan Küçükkaya, CHP olarak bir özür açıklaması beklediklerini de sözlerine ekledi.

SADECE KİM VAR?
Mehmet Ümit Küçükkaya söz konusu videoyu, “Yine bir iftira olayı. Daha FATMA BAŞKAN odasına girmeden; Cumhurbaşkanın fotografını kaldırmış diye atılan iftira konumuz. Erdal Sertel’in bu videoyu çektiğinde bakın bakalım duvarda resimlerde sadece kim var. ( FATMA HANIM ADLİYEDE)..Ha bana göre sadece MUSTAFA KEMAL olması herşeye yeter de artar bile ama iftira doğru olmamış. Bir özür açıklaması bekliyoruz!!!” notuyla paylaştı.

Yine bir iftira olayı.daha FATMA BAŞKAN odasına girmeden; Cumhurbaşkanın fotografını kaldırmış diye atılan iftira konumuz. Erdal Sertel’in bu videoyu çektiğinde bakın bakalım duvarda resimlerde sadece kim var. ( FATMA HANIM ADLİYEDE)..Ha bana göre sadece MUSTAFA KEMAL olması herşeye yeter de artar bile ama iftira doğru olmamış. Bir özür açıklaması bekliyoruz!!!

Mehmet ümit Küçükkaya paylaştı: 15 Nisan 2019 Pazartesi

Hürriyet geldi. Erdoğan gitti

Hürriyet: Biz kaldırmadık Doğan: Biz kaldırmadık

 

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin