Hürriyet’ten ilk mesajlar: Belsa’nın kapısı Sibel Gönül’e de Nevzat Doğan’a da açık olacak

1

31 Mart yerel seçimlerinde İzmit Belediye Başkanı olarak seçilen CHP’li Fatma Kaplan Hürriyet, bugün mazbatasını aldı.

45 DAKİKADA YÜRÜDÜLER
Mazbatasını alan Fatma Kaplan Hürriyet’e Kocaeli Adliyesinde binlerce partili eşlik etti. Partililer buradan hep birlikte Belsa Plaza’ya yürümeye başladı. Yoğun kalabalık nedeniyle Fatma Kaplan Hürriyet ve beraberindekiler ancak Adliyeden 45 dakikada Belsa’ya yürümeyi başardı.

BİR ŞEYLER İKRAM EDELİM…
Görevini devreden İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, yeni başkan Fatma Kaplan Hürriyet’i kapıda çiçeklerle karşıladı. Daha sonra Nevzat Doğan ve Fatma Kaplan Hürriyet makamda sohbet etti. Daha sonra Hürriyet ve beraberindekiler, aşağıda kendilerini bekleyen coşkulu kalabalığın yanına indi.

ÇOK HEYECANLIYIM
İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet burada elinde mazbatasıyla kendisini bekleyen kalabalığa hitap ederek şu cümleleri kullandı:
“Buraya gelen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Geçilmez denileni geçtik, girilmez denilene girdik. Allah’a şükürler olsun. Kimsenin güvenini boşa çıkarmadık. Herkesten çok daha fazla heyecanlıyım. Bana güvenen herkese çok teşekkür ediyorum.

EN BAŞTA NE DEDİYSEK…
Biz başında ne dediysek şimdi o sözleri tutacağız. Kimseye sataşmadık. Biz hep daha iyi bir İzmit hayali kurduk. Her zaman hoşgörü ve nezaket dilini kullandık. Bundan sonra da yine aynı kucaklayıcı anlayışla herkesin başkanı olacağız.

GÖNÜL’E DE DOĞAN’A DA
Bu Belsa Plaza’nın kapısı, bize oy versin vermesin tüm İzmitlilere açık olacak. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Bunu siyaseten söylemiyorum. Belsa Plazaın kapısı Nevzat Doğan’a da açık olacak. Sibel Gönül’e de (AK Parti İzmit Belediye Başkan adayı) açık olacak. Tüm kardeşlerimiz burada derdini anlatabilecek.”

 

1 Yorum

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin