Hürriyet geldi. Erdoğan gitti

3

CHP’nin Kocaeli’deki yerel yönetimler özlemini, 15 yıl aradan sonra Fatma Kaplan Hürriyet dindirdi. Bugün Kocaeli Adliyesine giderek mazbatasını alan yeni İzmit Belediye Başkanı Hürriyet, kendisine eşlik eden büyük kalabalıkla Belsa Plaza’ya kadar yürüdü. Nevzat Doğan’dan bayrağı devraldıktan sonra, kendisini belediye önünde bekleyen vatandaşları selamladı, ardından da koltuğuna oturdu.

HEM ATATÜRK HEM ERDOĞAN
Kocaeli’nin eski milletvekili, İzmit’in ise yeni belediye başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, bugün makama oturduğu ilk fotoğrafı İzmit Belediyesinin sosyal medya hesaplarından da paylaştı.
Fotoğrafın en dikkat çeken yönü, kuşkusuz arkasındaki eksik bir fotoğraf oldu.
Daha önce Nevzat Doğan’ın fotoğraflarında hem Atatürk hem de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın fotoğrafı vardı.

BİZ KALDIRMADIK!
Ancak yeni başkan Hürriyet’in ilk makam fotoğrafında ise arkasında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın fotoğrafı görülmüyordu.
Söz konusu fotoğrafın oradan CHP’liler tarafından alınmış olabileceği akıllara gelirken, Hürriyet’in ekibinden yapılan açıklamada, “Nevzat Doğanın odasında bulunan Recep Tayyip Erdoğan fotoğrafı tarafımızca kaldırılmamış olup, biz odaya gelmeden önce Nevzat Doğan ve ekibi tarafından kaldırılmıştır” ifadelerine yer verildi.

3 YORUMLAR

  1. eh izmit yandık 5 sene artık her yere heykel yapar artık bunlar.ah reis izmit in muhafazakarları kadın aday istemez bilmiyon mu nerden sibel i aday yaptın bu heykellerde seninde payın yok mu şimdi

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin