Fatma Kaplan Hürriyet başkanlık koltuğuna oturdu

0

31 Mart yerel seçimlerinde İzmit Belediye Başkanı olarak seçilen CHP’li Fatma Kaplan Hürriyet, bugün mazbatasını aldı.

45 DAKİKADA YÜRÜDÜLER
Mazbatasını alan Fatma Kaplan Hürriyet’e Kocaeli Adliyesinde binlerce partili eşlik etti. Partililer buradan hep birlikte Belsa Plaza’ya yürümeye başladı. Yoğun kalabalık nedeniyle Fatma Kaplan Hürriyet ve beraberindekiler ancak Adliyeden 45 dakikada Belsa’ya yürümeyi başardı.

BİR ŞEYLER İKRAM EDELİM…
Görevini devreden İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, yeni başkan Fatma Kaplan Hürriyet’i kapıda çiçeklerle karşıladı. Daha sonra Nevzat Doğan ve Fatma Kaplan Hürriyet makamda sohbet etti. Daha sonra Hürriyet ve beraberindekiler, aşağıda kendilerini bekleyen coşkulu kalabalığın yanına indi. Yapılan konuşmaların ardından İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet başkanlık koltuğuna oturdu.

HERKESİN BAŞKANI OLMAK İÇİN
Burada ilk açıklamasını yapan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “Tüm İzmit halkına çok teşekkür ediyorum. Bizlere inandılar. Bu görevi boşa çıkarmak için kentimizin her kesimine hizmet edeceğiz. Yükümüzün ağırlığının farkındayız. Herkesin başkanı olmak için yola çıktık.

ÇINAR GİBİ…
İzmit’e yeni bir sayfa açtık. Hizmetlerimizle halkımıza dokunacağız. İzmit’i bambaşka bir noktaya taşımak istiyoruz. Kentimizi bir cazibe merkezi yapmak için beş yıl boyunca gece gündüz çalışacağız. Projelerimizin ismine Çınar ismini verdik. 90 yıllık çınar gibi yıllar sonra da İzmit’e iz bırakmak istiyoruz. Bismillah diyerek görevimize başlıyoruz” dedi.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin