İzmit Belediyesinde işten çıkarılacaklar listesi hazırlanıyormuş…

15

31 Mart Pazar günü gerçekleştirilen yerel seçimler Kocaeli’de büyük bir heyecana sahne oldu. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi dahil 12 ilçede AK Parti güldü. Ancak tam 15 yıl sonra CHP Fatma Kaplan Hürriyet’le İzmit’i AK Parti’nin elinden geri aldı.

SOSYAL MEDYADAN
İzmit Belediye Başkanı seçilen Fatma Kaplan Hürriyet, henüz mazbatasını alıp koltuğa oturmuş değil. Ancak Fatma Kaplan Hürriyet daha koltuğuna oturmadan belediyeyle ilgili birçok dedikodu türemeye başladı. Birçok siyasi isim, aldıkları duyumları sosyal medya hesaplarından dile getirmeye başladı.

İŞTEN ÇIKARILACAKLAR LİSTESİ
AK Parti’nin İzmit Belediye Meclis üyesi adayı Gültepeli Taner Sinan Çakırer, sosyal medya hesabından çok dikkat çekici bir paylaşımda bulundu.
Çakırer, İzmit Belediyesinde işten çıkarılacaklar listesi hazırlandığını iddia etti.

ONUR VE ŞEREFTİR
Taner Sinan Çakırer, yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:
“Duyuyorum ki, İzmit Belediyesinde işten çıkartılacakların listesi hazırlanıyormuş. O listede olacak arkadaşlarıma ve kardeşlerime sesleniyorum. O listede olmak bir onur ve şereftir.
Asla yalnız değilsiniz.
Kimse kimsenin ekmeği ile oynayamaz..”

 

15 YORUMLAR

  1. Hazırlarlar tabi ilçe ve il teskilatından bir kişi çıkıpta biz arkanızdayız gibi bir açıklama yapılmadı Buradaki insanları kaderlerine bıraktılar bumudur teşkilat parti için gecesini gündüzüne katanlara ahde vefaları bumudur Fatma hanımın böyle birşey yapıcagınıda sanmam ama yanındakıler başkandan çok baskancıklar kendilerini birşey sananlar balon gibi uçuyorlar

    • Parti torpilli ile giren, öteki parti gelince çıkar. Adalet tam olmasa da budur. Çünkü torpil ile ekmek yiyenler haram yemiştir. Gerçek kadro, memurluk sınavları ve puan sırasına göre kazananlardır. Torpil kimde varsa gelmeden gider inşallah.

  2. İzmit için hava hoş geldin mi olur lan o değilde yarın da devam edecek olan bu hatayı bana yapmaması gereken tek şey var ki bu ülkede sadece eğitimci ve sağlıkçı mı var acaba diye düşünüyorum ama ben hala

  3. Tavşantepe li olarak bu zamana kadar parti üyesi olsakta her zaman 10 kişilik bir grup oluşturdu. Hiç bir zaman yanlarına kimseleri almadılar ve her zaman yüksekten baktılar. İkinci bir arkadaşları olmayan mahalle yönetimi kurdular. Tavşantepe bundan sıkıntılı oylar bu yüzden kaçtı. Herkes kendine çeki düzen versin. Korkudan bu istifalar o kişi çıkardı demesin sağa sola sürmesin diye boşa bağırma taner çakırer gün gelir herkes yaptığı hata ile yargılanır terazi şaşmaz.

  4. İlahi adalet tecelli edecek.Abdullah Köktürk üniversite mezunu bayan personelini fen işlerine gönderip ot yoldurmuştu.İbrahim Karaosmanoğlu kaç personeli terörüyle yer açmak için belediyeden izaydaştan atmıştı.Unutanlara özenle hatırlatılır.

  5. İsten cikarmasi normal..cikarmazsa kendi secmenine ve destekcilerine ayip etmis olur.. Her parti kazaninca rakip adamlari cikartir kims ekendinden olmayana ekmek vermez.. Cikarmazsa bir daha oy falan beklemesin zaten sevenlerinden..

  6. Personel fazlası varsa, yada salla başını al maaşını zihniyeti ile çalışan varsa çıkartılacak tabii ki. Ama hakkı ile çalışıyorsa kim olursa olsun, parti hiç önemli değil Fatma baskanin işten çıkaracağını hiç sanmıyorum. 5 sene bu ve buna benzer haberleri daha çok duyacagiz.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin