Tahir Büyükakın: Alikahya’yı çöpten kurtaracağız!

0

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş bugün Kocaeli’de bir dizi program gerçekleştirdi. Bu programların sonuncusu ise İzmit Alikahya Mahallesindeki mitingdi.
Bu mitingde konuşan Cumhur İttifakı ve AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tahir Büyükakın, Alikahya’ya önemli müjdeler verdi.

MİLLET BAHÇESİ
Tahir Büyükakın, “Ben buraya bazı müjdelerle geldim. Allah’ın izni ile yapacağım ilk işi anlatacağım. Bu bölgeye Adliye binasının gelmesinden sonra millet bahçesi yapacağız. Bölgedeki insanımız yararlanacak. Hayırlı uğurlu olsun. Hem millet bahçesine hem de stadyuma kolay ulaşım olması için tramvay hattını buraya da getiriyoruz.

ALİKAHYA ÇOK ÇEKTİ
Hanımlarımızın çocuklarımızın kullanacağı çok amaçlı bir salon inşa edeceğiz. En kısa sürede Alikahya’ya amatör kulüpler için bir stat inşa edeceğiz. Beşinci müjdemiz en önemlisi. Alikahya çöpten çok çekti.

EN HIZLI ŞEKİLDE
Mümkün olan en hızlı şekilde çöp depolama alanından sizleri kurtaracağız. 1 Nisan sabahına kadar İzmit’te Sibel Gönül hanımefendiye, Büyükşehir’de bana destek vermenizi sizlerden rica ediyorum. Hepinizi Allah’a emanet ediyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin