MHP İzmit’te ŞOV yaptı

0

31 Mart seçimlerine 14 gün kaldı.
Yerel seçimlerde Cumhur ittifakı adı altında birlikte hareket eden AK Parti ve MHP çalışmalarını sürdürüyor.

CADDE TRAFİĞE KAPATILDI
Büyükşehir ve 12 ilçede AK Parti’nin belediye başkan adaylarını desteklen MHP, bugün Seçim Koordinasyon Merkezi açtı. Alemdar Caddesi üzeri MEG yemek yanında olan açılış töreni coşkulu bir kalabalık ile gerçekleştirdi.  Yüzlerce MHP’li ve AK Partili’nin akın ettiği açılışta cadde trafiğe kapatıldı.

HAYALLERİMDEN VAZGEÇTİM…
MHP’nin meşaleler ile adeta şov yaptığı programda konuşma yapan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Açılışta konuşan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Burada davası ve liderini satmayanlar var. Bu sınavı her dava arkadaşım versin. Liderimizin namusumuz dediği Cumhur İttifakı’nı yere düşürmeme davası. Biz 15 yıl belediyelere giremedik. Ama artık sistem değişti. Başkanlarımız yarın MHP’li ve AK Parti’liyi ayırmayacak. Ülkücü benim çocuğumu işe koyun diyorsa hakkıdır. Ben hayallerimden vazgeçtim. Milletvekili olmadım. İl başkanınız sizin yanınızda oldu.

BİZİM BOYNUMUZU BÜKMEYİN
Biz 50 yıl bir yere giremedik. Bu 50 yıllık zulüm bitecek. Bedeli ne olursa olsun başaracağız.Listelerinde HDP’li olanların belediyeyi kazandığını düşünün. Ben size sahip çıkacağıma söz veriyorum. Siz de bizim boynumuzu bükmeyin. Kalbimden geçenleri söylüyorum” ifadelerine yer verdi.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin