MHP büyük güne hazır

0

MHP İzmit ilçe teşkilatının yürüyüş yolunda Alemdar Caddesinde Otel Altınnal karşısında kiralamış olduğu seçim bürosu açılışa hazır hale getirildi. Cumhur İttifakı liderleri Devlet Bahçeli, Tayyip Erdoğan ve Belediye başkan adaylarının resimleri ile donatılan seçim bürosu yarın saat 19.00’da coşkulu bir törenle açılacak.

BİNLERCE KİŞİNİN KATILMASI BEKLENİYOR
MHP Milletvekili Saffet Sancaklı, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, MYK üyesi Av. Hilal Elmas, MHP ve Ak Parti kurmayları ile birlikte Kocaeli Büyükşehir Belediye başkan adayı Tahir Büyükakın, İzmit belediye başkan adayı Sibel Gönül ve Meclis üyesi adaylarının katılım sağlayacağı açılışa binlerce kişinin katılması bekleniyor.

DOSTA DÜŞMANA GÖSTERECEĞİZ
Açılışla ilgili bir değerlendirme yapan MHP İzmit SKM Başkanı Metin Ceylan şunları söyledi: “Madem açılışlara katılım sayısı ve coşku seçimi kazanmak için bir kriter. Biz eminiz ki Cumhur İttifakı İzmit’te sandıkları patlatacak. Biz de MHP İzmit olarak en şaşalı, en kalabalık ve en coşkulu açılışı yaparak MHP İzmit olarak Sibel Gönül’ü 1 Nisan’da başkanlık koltuğuna ülkücülerin oylarıyla oturtacağımızı dosta düşmana göstereceğiz.”

 

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin