Aydın Ünlü: Zillet İttifakı daltonlar gibi diziliyor

2

MHP İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Kantar ve il yönetiminin ev sahipliğinde düzenlenen programa AK Partili kadınların yanı sıra MHP İl Başkanı Aydın Ünlü de katıldı.
İl Başkanı Aydın Ünlü burada yaptığı konuşmada İyi Parti Kocaeli Milletvekili ve Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan’a yüklendi.
Ünlü, Türkkan’a 15 Temmuz darbe girişimi sonrasını hatırlattı.

DEVLETE SAYGISI YOK
MHP İl Başkanı Aydın Ünlü yaptığı konuşmada, “İçişleri Bakanımız bir konuyu anlatıyor. Diyor ki , Başiskele meclis listesinde PKK’lı bir isim var. Zillet ittifakının adayları da daltonlar gibi diziliyor. Biz onun sözünü tanımıyoruz diyor. Sen kimsin sana bu millet ne için itimat etsin?

NEREYE GİTTİN?
15 Temmuz’dan sonra nereye gittin? Telefonları açmadın saklandın. Soylu’nun terörle ilgili verdiği mücadele belli. Bunların devlete saygısı yok. İçişleri bakanının sözüne itimat etmeyen biri size itimat eder mi? Onu tanımıyor sizi tanır mı?” dedi.

2 YORUMLAR

  1. Kusura bakmada Sayın Aydın ÜNLÜ bir iç işleri bakanı böyle birşey varsa dediğiniz o pkk’lı hakkında niye bir talimat verip soruşturma açmıyor. Bu kadarımı aciz. O Daltonlar dediğiniz insanların yanında yetiştiniz. Unutmayın ki on insanlar olsaydı bırakın MHP İl Başkanlkğını siz bir Mahalle Temsilcisi bile olamazdınız.

  2. Kusura bakmada Sayın Aydın ÜNLÜ bir iç işleri bakanı böyle birşey varsa dediğiniz o pkk’lı hakkında niye bir talimat verip soruşturma açmıyor. Bu kadarımı aciz. O Daltonlar dediğiniz insanların yanında yetiştiniz. Unutmayın ki on insanlar olsaydı bırakın MHP İl Başkanlkğını siz bir Mahalle Temsilcisi bile olamazdınız.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin