CHP’den misilleme: Sibel Gönül de yazmadı!

0

Millet İttifakı CHP İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, dün Başiskele’de bulunan Wellborn Luxury Hotel’de seçim beyannamesini açıkladı.

NEREDE DOĞDUĞUNU YAZMADI
CHP İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, bu seçim beyannamesi toplantısında bir de kitapçık dağıttı. Kitapçık da Hürriyet’in kısa bir özgeçmişine yer verildi. Fatma Kaplan Hürriyet’in bu kitapçıkta doğum tarihine yer verildi ancak nerede doğduğu yazılmadı.

BU KEZ CHP
Bu detayı fark eden AK Parti İl Yöneticisi Gökhan Meriç ve eski belediye meclis üyesi Ali Yılmaz konusu sosyal medya hesabından gündeme taşıdı.
Ancak bugün AK Parti İzmit Belediye Başkan adayı Sibel Gönül’ün de hazırladığı kitapçık da doğum yerine yer vermediği CHP İzmit İlçe Başkan Yardımcısı Ali Sarı tarafından yayınlandı.

O DA NE…
Ali Sarı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:
“Aaaa o da ne AKP’nin İzmit Adayı Sibel Gönül, seçim beyannamesine doğduğu yeri neden acaba yer vermedi ? Kimsenin doğduğu yer önemli değil, “DOYDUĞU” ve ekmeğini yediği yere hizmet etmesi önemli. Şimdi basit konular için kimse kalkıpta rant elde etmeye kalkmasın, herkesin eşit yarışacağı bir seçim olsun. Kentimiz artık kavgaya değil, gülümsemeye ve Mutlu olmaya ihtiyacı var.”

Hürriyet’e doğum yeri tepkisi

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin