Şevki Yılmaz: EYT’lileri Erdoğan’la görüştüreceğim!

2

EYT SYDD Kocaeli İl Temsilcisi Naim Avcı ile Kocaeli’deki EYT mağdurları geçtiğimiz hafta Rize eski milletvekili ve AK Parti siyasetinin önemli isimlerinden Şevki Yılmaz’la görüşmüştü.

CUMHURBAŞKANIMIZA YANLIŞ BİLGİ VERMİŞLER
Şevki Yılmaz, bu görüşmenin ardından bugün Akit TV’de yaptığı açıklamada çok dikkat çekici ifadeler kullandı.
Şevki Yılmaz, “Ben kardeşlerimizi dinledim. Cumhurbaşkanımıza anlatılan tablo ile onların anlattıkları çok farklı. Cumhurbaşkanımıza bu durum bütçeye 750 milyar dolar yük getirir demişler. EYT’li arkadaşlarımız tabloyu önümüze koydu. Durum öyle değil. Ben EYT’li arkadaşlarımızı cumhurbaşkanımızla görüştürmek için çalışacağım” dedi.

İşte Şevki Yılmaz’ın EYT ile ilgili o açıklamaları:

2 YORUMLAR

  1. Hocam sen guzel soyluyon ama milleti kandirmayin keşke rahmetli Erbakan sağ olsaydi o zaman gorecektin ki nasil nasil hak verilir sende gorecektin erbakan hocayi 1 yil iktidarda kaldi emekliye memura çiftçiye herkese 100 100 zam yapti gordunuz devletmi batti yok devlet ti kalkindirdi herkessisevindirdi kerkes refah içine girdi allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun simdi ben diyorumki akp yeverdiğim oyu keske vermeseydim ellerim kirilsaydi adam gibi adam erbakan erdoğan diyorki bunlara haklarini versem turkiye batar neresi batar allah diyorki nasil gelirsen gel ama kul hakkini ile gelme herkese bi şeyler yapiyor ama çalisana yok hakkini gazp ediyor uretene yok bir taşi ustuste koyana yok 15 temmuz sokaklara gidenlere yok kime var rancilara var faizcilere var empeyalizime var milleti kandirmayin sayin şevki yilmaz milletle alay etmeyin yeter artik yeter millet uyandi artik akp de sandiğa gomecekler o zaman akli başina gelir ben akp uyesiym ist bağcilarda sorabilirsin resmen akp beni zorluyor sola oy ver diyor bende tamam dedim lutfen benim yazdığımi sevki yilmaza iletin

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin