İnşaattan düşen Hüseyin Aslan öldürüldü mü?

0

Gebze’de 2017 yılında inşaattan düşen Hüseyin Aslan’ın hayatını kaybetmesinin ardından eşi Emel Hanımın, kocasının ölümünde yanında olan arkadaşı ile evlenmesinden şüphelenen Aslan Ailesi, bunun bir kaza olmadığını ve planlanmış bir cinayet olduğunu iddia ederek, yaşanan olayın araştırılmasını istemişti.
Kocaeli’de yaşanan gelişmeler ise İl Emniyet Müdürlüğü’nü tekrardan harekete geçirdi.  Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, Emel Hanım ise, ölen eşinin arkadaşıyla cenazeden sonra tanıştığını söylerken, eşinin eski iş arkadaşı da anlatılanların yalan olduğunu söyledi.

6 AY SONRA EVLENDİK
Programa katılan Aslan’ın ölümünün bir kaza değil, cinayet olduğunu iddia etti. Aile, “Emel ve Adem daha önceden de sevgiliydi ve bunu birlikte planlayarak yaptılar” ifadeleri kullandı. İddialar üzerine telefon ile canlı yayınına bağlanan Emel Hanım, “Adem ile konuşmaya başladıktan bir kaç ay sonra evlendik. Ben onunla eşimin kazasını filan konuşuyordum. Telefonla konuştuktan sonra bize geldi çocuklarla konuştu. Böyle gelişti. 6 ay sonra da evlendik” şeklinde konuştu.

TELEFONU KAPATTI
Program sunucusunun Emel Hanım’a, “Eşiniz öldükten ne kadar sonra tanıştınız? Abiniz Adem Bey’i dövmüş? Ne zaman oldu bu olay?” sorularını yöneltmesi üzerine cevap veren Emel Hanım ise, “4 ya da 5”  oldu dedi. Program sunucusunun tekrardan telefonda Emel Hanım’a seslenerek,  “Ama siz o zaman tanıştık ve konuştuk daha sonra eve geldi demiştiniz. O zaman bunun da öncesini sayarsak siz 3 ay sonra konuşmaya başladınız” demesinin ardından Emel Hanım cevap vermeden telefonu kapattı.

1 SENE ÖNCE MESAJLAŞMAYA BAŞLADI
Programa katılan görümce Sultan Yetiş de “Gördünüz mü işte bunun söylediklerinin hepsi yalan.” şeklinde konuştu. Emel Hanım’ın ardından telefona bağlanan Hüseyin Aslan ve Adem Çelik’in iş arkadaşı da, “Adem ölmeden 1 sene önceden Emel Hanım ile mesajlaşmaya başlamıştı. Hüseyin biz yanında yokken kontörü olmadığında Adem’in telefonunda eşi ile konuşuyordu. Telefonu oradan vardı Adem’de. Oradan konuşmaya başladılar. Emel Hanım yalan söylüyor. Daha önceden konuşuyordu” ifadelerini kullandı.

İFADEYE ÇAĞIRDILAR
Canlı yayında yaşanan gelişmeleri an ve an takip eden Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü de gelişmeler sonrası harekete geçerek, program sonrası tarafları ifadeye çağırdı.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin