Karaosmanoğlu veda konuşmasını yaptı

0

Kocaeli Büyükşehir Belediyesinin 31 Mart yerel seçimlerinden önceki son meclis toplantısı İbrahim Karaosmanoğlu’nun başkanlığında Leyla Atakan Kültür Merkezi Dr. şefik Postalcıoğlu Konferans Salonunda gerçekleştiriliyor.
Toplantıda 43 gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı.

ZAMAN SU GİBİ AKIYOR
Toplantının sonunda Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu bir veda konuşması yaparak şunları söyledi:
Mecliste veda konuşması yapan Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, “Bu grup ile 5 yıldır beraberiz. 15 yıldır beraber olduğumuz 7 kişi var. Zaman su gibi akıp gidiyor. Kubbede hep beraber hoş bir seda bıraktık. 15 yıldır bu kente hizmet etme gayretinde oldum. Çok güzel hizmetler yaptım. 24 saat vatandaşımıza sağlıklı içilebilir su temin ettik. Alt yapıda, ulaşımda, sağlıkta, eğitimde çok güzel çalışmalar var.

ŞÜKÜR NAMAZI KILACAĞIM
Seçilecek arkadaşımıza tecrübe açısından her zaman yardım etmeye hazırız. Bana ne yapacaksın diyorlar. Ben otobüse binip eve gideceğim. 15 yılı kazasız belasız bitirdiğim için şükür namazımı kılacağım ve kurbanımı kesip dağıtacağım.

HAKKINIZI HELAL EDİN
Hangi parti olursa olsun halkımızın tercihi başımızın üstündedir. İktidar grubuna, CHP grubuna, MHP grubuna ve tüm Kocaeli’ye teşekkür ediyorum. Güzel bir 5 yılı geride bıraktık. Biz büyük bir aile olduk. Ben hakkımı helal ediyorum sizler de hakkınızı helal edin arkadaşlar.”
Konuşmaların ardından tüm meclis hatıra fotoğrafı çekildi.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin