İşte Fatma Kaplan Hürriyet’in İzmit’e vaatleri

0

CHP Milletvekili ve Millet İttifakı İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet bugün “Çınar Vizyon Projeleri” adı altında Başiskele’de bulunan Wellborn Otel’de kapsamlı proje tanıtımı toplantısı düzenledi.

SİRMEN KATILMADI
İzmit projelerinin kamuoyuna sunulduğu toplantıya CHP Milletvekilleri Haydar Akar ve Tahsin Tarhan, CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, İyi Parti İl Başkanı Şahbaz Yıldız, Millet İttifakı Büyükşehir adayı Serdar Kaman, CHP İlçe Başkanı Hakan Çakar, İyi Parti İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz, CHP Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, CHP Gençlik Kolları Başkanı Emre Andız, CHP İlçe Gençlik Kolları Başkanı Engin Akbulut, Saraybahçe eski belediye başkanı ve milletvekili Hikmet Erenkaya, CHP eski İlçe Başkanları Selman Yıldırım ve Mehmet Ümit Küçükkaya, kanaat önderleri ve çok sayıda partili katıldı.
Öte yandan Izmit Büyükşehir belediyesi eski başkanı ve partinin önemli isimlerinden olan Sefa Sirmen programa katılım göstermedi.

PROJELERİMİZİ ÇOK ÖNCEDEN AÇIKLAMAYA BAŞLADIK
Fatma Kaplan Hürriyet yaptığı konuşmada, “Biz aslında projelerimiz çok önceden yerinde kaynağında sokakta açıklamaya başladık. Kentimizin her köşesinde bu kenti nasıl yapmamız gerektiğini anlattık. Biz üreten bir kent istediğimizi her köşede anlattık.

TEDİRGİNLİK KALKACAK
22 mart tarihinde projelerimizi daha kapsamlı anlatacağız. İzmit’i 5 yıl sonra nerede görüyoruz bunu anlatacagiz. İzmit imkanları ve potansiyeli yüksek bir kent. Ama biz İzmit’in daha canlı daha ışıl ışıl, kadınaların sokaklarda rahatça dolaşacağı bir İzmit yaratacağız. Biz bu kentten tedirginliği kaldıracağımıza söz veriyoruz.

‘ÇINAR PROJELERİ’
İnsanlara sosyal belediyecilik şemsiyesi altında bir İzmit vaat ediyoruz. Biz projelerimizin adına ‘Çınar’ adını verdik. Yıllar sonra ulu ve köklü bir çınar gibi akıllarda kalmak için bu projeye bu ismi verdik.

AYAĞIMIZ YERE BASA BASA
Çok kararlı ayağımız yere basa basa inanarak yola devam ediyoruz. Belediyecilik hangi görüşe inanışa sahip olursa olsun her bireyimize eşit ve adil hizmet etmekten geçiyor. Projelerimizi oluştururken bunu esas aldık”

İŞTE FATMA KAPLAN HÜRRİYET’İN İZMİT’E VAATLERİ

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin