Bir tarafta AK Parti’nin bir tarafta CHP’nin adayı

0

31 Mart yerel seçimlerine çok kısa bir süre kaldı. Artık belediye başkan adayları sahaya iyiden iyiye inerek seçimler öncesi son kozlarını oynuyorlar.

YİNE KARAMÜRSEL
Bir kaç hafta önce Karamürsel’de son derece ilginç bir araç giydirmesi kayıtlara geçmişti. Ak Parti üyesi olduğu ifade edilen Nazif Ertürk, aracına eşine az rastlanacak bir giydirme yapmıştı. Bu giydirmede sol tarafta Cumhur İttifakı AK Parti Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a yer verilmiş, sol tarafta ise Millet İttifakı Karamürsel Belediye Başkan adayı Ahmet Çalık yer almıştı.

AYNI GİYDİRME
Bu ilginç giydirme ilçede bugün bir başka araca daha yapıldı. Karamürsel Çamçukur Mahallesi sakinlerinden İlker Karaca’ya ait olduğu öğrenilen araçta aynı giydirme yapıldı. Karamürsel Belediye Başkanı ve AK Parti’nin adayı İsmail Yıldırım’a yer verilmedi. Bir tarafta Tahir Büyükakın’a, bir tarafta ise Ahmet Çalık’a yer verildi.

BÜYÜKAKIN SLOGANI
Afiş giydirmesinde de Tahir Büyükakın’ın paylaşımlarında yer verdiği, “Kibir ve gurur bize ait değil. Bize tevazu yakışır” ifadesine yer verildi.

Bir tarafta Büyükakın diğer tarafta CHP’nin adayı!

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin