Sibel Gönül: İyi bir golcü olabilirsiniz ama…

0

31 Mart yerel seçimlerine 12 ilçede ve Büyükşehir’de aday çıkarmama kararı alan Milliyetçi Hareket Partisi meclis üyeliklerine odaklanmıştı. Mililyetçi Hareket Partisi İzmit İlçe Teşkilatı, bugün Yunus Emre Kültür merkezinde Cumhur İttifakı adaylarının da katılım gösterdiği İzmit Belediyesi Meclis Üyeliği aday adaylığı tanıtım toplantısı düzenledi.

CUMHUR İTTİFAKI ORADAYDI
Toplantıya,  İl Başkanı Aydın Ünlü, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, İzmit Belediye Başkanı Adayı Sibel Gönül, AK Parti ilçe Başkanı Ali Güney, MHP ilçe Başkanı Ahmet Yalçınöz, MHP ilçe Başkanları, MHP Kadın Kolları İl Başkanı, AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, AK Parti İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ülkü Ocakları İl Başkanı Gökhan Özkara, Bekirpaşa Ülkü Ocakları Başkanı, il yöneticileri, ve meclis üyesi adayları katıldı.

ALLAH’A HAMD OLSUN
Programda konuşma yapan AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, “Her seçim dönemi önemlidir. Geldiğimiz noktada Türkiye bölünmeye çalışılan bir güç haline gelmiştir. Bu sebeple kurduğumuz Cumhur İttifakı çok önemli bir oluşumdur. Ülkücü kardeşlerimizle bir olmak ülke bekası adına çok önemlidir. Ülkücü kardeşlerimizle aynı yolda yürümeyi nasip eden Allah’a hamd olsun” dedi.

HEVESLERİ KURSAKLARINDA KALACAK
Kürsüye ilçe yöneticileri ile birlikte çıkan MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz, “Bu güzel tabloda konuşmak zordur. Zoru başarmakta bir o kadar kolaydır. Öyle bir dönemdeyiz ki hem tarih yazıyoruz hem de şahit oluyoruz. MHP olarak herhangi bir pazarlık göstermeksizin fedakarlıksa fedakarlık, bedelse bedel yani ne gerekiyorsa onu yapıyoruz. 1 Nisan sabahı için felaket senaryoları yazanların hevesi kursağında kalacaktır. Bu imtihandan alnımızın akıyla çıkmamız beka meselesidir. Ne mutlu Türk’üm diyene” ifade etti.

YENİ BİR BAŞARI
Cumhur İttifakı İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül ise, “Biz her zaman milletimizin garantisine inandık. Demokrasiye inanıyoruz. Değerli ülkücü arkadaşlarım. Yüreğinde millet sevdası olanın markası Cumhur İttifakıdır. Cumhur ittifakı halkın nezdinde teveccühle karşılanmış. Cumhurbaşkanımızın seçilmesine imkan kazandırmıştır. Önümüzdeki seçimlerde İzmit’te yeni bir başarıya imza atacağını bu salondan yüzünüzdeki ifadeden anlıyoruz. İzmit hepimizin yuvası. İzmit Kocaeli’nin kalbi. Bizim yolumuz milletin yolu. Bizim rotamız milletin rotası. Bizim istikametimiz milletin istikameti.

AYRIM OLMAYACAK
Sayın il başkanım bahsetti. Hiçbir ayrım olmadı. Katılımcı yönetimi önemseyeceğiz. Ayrım yapmayacağız. Önce milletimizin gönlüne gireceğiz. Ama gönülden gönüle köprü kurmadığımız sürece olmaz. Biri bir derdim var dediğinde mutlaka kulak vereceğiz. Yapamayacağımız hiçbir şeyin sözünü vermeyeceğiz. Biz İzmit’e güveniyoruz. Vakit birlik vaktidir. Her bir engeli aşacağız. Yarın öbür gün meclis üyelerimiz açıklanacak. Gönlümüzü milletimize açtığımızda hiçbir sorun yok. Ülkücü camiaya yürekten güveniyorum. Yeter ki rabbim nazardan korusun.

BAHÇELİ İLE ÇALIŞTIM
Değerli MHP’li teşkilat üyeleri. Değerli Başkanınız Devlet Bahçeli ile tanışma fırsatım oldu. Çok taktir ettiğim bir lider. Şimdi ikinci kadın belediye başkanı seçilecek. İnanıyorum ki bu kadın Cumhur İttifakının adayı ben olacağım. Bu iş gönül işi, bu iş Sibel Gönül işi. Cumhur ittifakı ile güzel bir ekibiz. Sayın il başkanım siz çok iyi bir golcü olabilirsin. Bu bir başarıdır. Ama takım kazanınca bu daha büyük bir başarıdır.” İfadelerini kullandı.

Aydın Ünlü: Sibel Hanım da Tahir Bey de bizi yok saymayacak

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin