AK Parti Gölcük’te meclis üyesi olması beklenen isimler

3

Siyasi partiler 18 Şubat akşamına kadar meclis üyesi aday listelerini seçim kurullarına teslim edecek.
Bu sebeple hemen hemen tüm siyasi partiler çok hareketli.
Henüz meclis üyeleri aday listeleri kesinleşmese de kulislere düşen bilgilere göre AK Parti Gölcük Belediye Meclis üyesi aday listesi büyük ölçüde şekillendi.

ÜÇ KONTENJAN
AK Parti Gölcük’te üç kontenjan ve 28 meclis üyesi adayı belirlenecek.
Gölcük Belediye Başkan adayı Ali Yıldırım Sezer’in kontenjan listesindeki üç isimden ikisi yeni isimlerden oluşacak.
Bu isimlerden ilki Ömer Burak Barış.
Bir diğer isim ise Murat Eker.
Başkan adayı Sezer’in üçüncü kontenjanını mevcut meclis üyesi adaylarından seçeceği kulislerde konuşulan konulardan biri.

YENİ İSİMLER
AK Parti Gölcük Belediye Meclis üyesi aday listesinde yer alması ve ilk kez meclis üyesi olması beklenen isimler şu şekilde:
Mustafa Alkan (eski başkan yardımcısı)
Saime Yelken (AK Parti Gölcük Kadın Kolları Başkanı)
Oğuz Çelebi,
İbrahim Uzuner,
İbrahim Kılıç.

MEVCUT İSİMLERDEN…
AK Parti’nin Gölcük Belediye Meclis üyesi aday listesinde mevcut meclis üyelsi olan şu isimlerin de yer alması bekleniyor.
Berna Abiş,
Mehmet Olhan,
Fikret Ormancıoğlu,
Hüseyin Gencer,
Sedat Kul.

3 YORUMLAR

  1. Gölcükte neler oluyor Oğuz çelebi nerden çıktı,oğlu erkuldan mezun olmadımı geçen sene ,ortağı kasiadçı değilmi bunun,2 sene önce ortağıile kasiadçı emin bıyık yatırımlarını durdurdurdumu,kimlerden talimat alıp 2 SENE yatırımları durdurdular, REİS imizin imkanıı olupda yatırımları durduranlar VATAN HAİNİDİR demişti,bunu sorarmısınız bu kişiye 2 sene sonra ne olduda bunlar meclis üyeliğine aday oluyorlar,eski kaisiadçı ,emin bıyığa da görev vermeyi düşünüyormu Akpartimin kurucuları ve ilçe başkanı ,acaba aday sorgunda çelebiye 2017 de darbeden sonra neden ortağın eminle bütün yatırımlarını durdurdun,kasiadçı emin bıyık hain darebeden sonra paralarını kime transfer etti,devlet hesabına el koymasından korktuğu için,kimleri mağdur ettiniz eminle beraber vidanene rahatmısınız ,REİS ile karşılanınca onun yüzüne bakabileckmisiniz, diye sormanızı rica ederim,Görelim mevlam neyleyler neylerse güzel eyler,chp yi pkk lılar ele geçiriyor korkum odurki ,AKPARTİME sızmak isteyenlere fırsat verdirme ALLAHIM . RESİMİZ gölcükde herkesi çok iyi tanır, mevlam sağlık versin REİSİME ,sağlığında sızamayacaksınız DURMAK YOK AK SİYASİLER İLE YOLA DEVAM

  2. Çelebi İnşaat’ın sahibi müteahhit Hüseyin Çelebi’nin yaptırdığı evlerden yüzlercesi tamamen yıkıldı ama, kendi oturduğu site dim dik ayakta. Çelebi, evlerin durumunu görmek için bölgeye geldiğinde linçten zor kurtuldu. Çelebi’yi eline geçiremeyen depremzedeler, arabasını ateşe verdi. Hüseyin Çelebi’nin inşa ettiği binalar, depremden iki yıl önce fire vermeye başlayınca şirketinin adını değiştirmiş. Oğlu Oğuz Çelebi’nin sahibi olduğu yeni şirketin adı Oğuz Yapı İnşaat şirketi.

    Yüzbaşılar Mahallesi’nde Taç İnşaat’ın yaptığı sitedeki dört apartman da yere yapışmış durumda. Toprak altında yüzden fazla ceset çıkarılmayı bekliyor. Razi Emen’e ait olan Taç’ın bölgede yaptığı tüm evler çökmüş. Kendisi faciadan sonra sırra kadem basmış.

    Gölcük Donanma Komutanlığı, bombardımana uğramış gibi. Sivil yerleşim birimlerindeki yıkımdan, müteahhitlerle çürük yapılara izin veren belediye kontrol mühendisleri ve belediye başkanlarının müteselsil sorumluluk taşıdıklarını söyleyen komutanlardan biri, ‘‘Askerin içinde, kontrolleri yapan ve ihale komisyonunun başında olanlar bu cinayetten sorumludur’’ dedi. Donanma Komutanlığı’ndaki koca koca blokların da tıpkı sivil yerleşimlerde olduğu gibi 6 ya da 8’lik demirden yapıldığını görünce komutana hak verdik.23.08.1999 hürriyet gazetesi
    DEPREMDEN SONRA GEMLİĞE KAÇAN 1 SENE SAKLANAN KİŞİYİLERİ YÜZBAŞILARDA EV VE MAHLLE ZİYARETLERİNDE DEPREMZEDE VATANDAŞLARI ZİYARETTE OĞUZ ÇELEBİYİ NASIL YANINIZDA ZİYARET ETTİRECEKSİNİZ,ONU PARTİMİZDE GÖREN CANI YANAN VATANDAŞLARIMIZDAN NASIL OY İSTEYECEĞİZ, AK PARTİ GENEL MERKEZİM BU ADAYA ADAYINI İNCELEMELİ BUNU KİM ÖNERDİYSE O KİŞİYİ DETAYLI İNCELEMELİ,ÇOK BÜYÜK OYUN OYNANIYOR GÖLCÜKTE ,AK PARTİMİZE ZATEN YÜZBAŞILARDAN İSTEDİĞİMİZ OYU ALAMIYORUZ,SİCİLİ TEMİZ MECLİS ÜYESİ ADAYI BULALIM

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin