Kandıra’da Cumhur İttifakı kenetlendi

0

31 Mart tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri öncesi ilçelerde SKM çalışmaları devam ederken Kandıra’da tam anlamıyla Cumhur İttifakı rüzgarı esiyor. AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan’ın “Cumhurbaşkanımıza en güçlü desteği Kandıra’dan vereceğiz” açıklaması ile iddiasını ortaya koyduğu seçim sürecinde Cumhur İttifakı çatısı altında AK Parti ve MHP teşkilatları çalışmalarını sürdürüyor. Sık sık bir araya gelerek istişarede bulunan AK Parti ve MHP Kandıra Teşkilatları bir kez daha birlik ve beraberlik mesajları verdi.

ŞAKACI’DAN TAM DESTEK
AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan, AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Erol Ölmez, MHP Kandıra İlçe Başkanı Ahmet Uğur, geçmiş dönem MHP Milletvekili Adayı Alperen Şakacı ve her iki partinin yöneticilerinin katıldığı toplantı son derece verimli geçti. Şehir dışında olduğu için AK Parti’nin düzenlediği aday tanıtım programına katılamadığını belirten Alperen Şakacı, adaylığı dolayısıyla Adnan Turan’ı tebrik ederek Cumhur İttifakı’nın ülke genelinde olduğu gibi Kandıra’da da zafere ulaşacağını söyledi.

TÜRKİYE ÖNCÜ OLACAK
AK Parti Kandıra Belediye Başkan Adayı Adnan Turan ise yaptığı konuşmada Kandıra’yı birlik ve beraberlik içerisinde yöneteceklerini belirterek, “Cumhurbaşkanımız bize görevi tevdi ederken çok çalışmamız gerektiğini söyledi. Biz de omuzlarımıza yüklenen sorumluluğu layıkıyla yerine getirmeye çalışıyoruz. Kuşkusuz yenidünya düzeninde Türkiye’nin öncü ülkeler arasında yer alması için hepimize ayrı görevler düşüyor. Biz Cumhur İttifakı bünyesinde gerek AK Parti, gerekse MHP olarak bu süreci bir beka mücadelesi olarak görüyor ve bu anlayışla çalışıyoruz” dedi.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin