Ahmet Yalçınöz: Sibel Gönül MHP’nin adayıdır

1

AK Parti İzmit Belediye Başkan adayı Sibel Gönül bugün ittifak ortakları MHP’yi ziyaret etti. Sibel Gönül’ün ziyaretine İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney ve AK Parti İzmit Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı da eşlik etti.
Bu ziyarette MHP İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz, Cumhur İttifakına bağlılıklarını ifade ederek, “Sibel Gönül, MHP’nin adayıdır” dedi.

ADAYIMIZ SİBEL GÖNÜL
Ahmet Yalçınöz ziyarette yaptığı konuşmada, “Cumhur ittifakı prensipleri kapsamında, genel merkezimizin aldığı kararlar doğrultusunda MHP’nin de adayı Sibel Gönül’dür. Genel merkezimizin aldığı karar sonrası gönül belediyecilik yapacağız. Başarılar diliyorum” dedi.

HİZMET YOLU
Sibel Gönül ise yaptığı konuşmada, “İçtenliginize ve ev sahipliğinize teşekkür ediyorum. Önümüzdeki süreç bir yerel seçim süreci bu sürecin İzmit’e ve ülkemize hayırlar getirsin. Cumhur ittifakının Türkiye’nin gücüne güç katacağına inanıyoruz. Bu yol millete hizmet yoludur. Allah’ın izni teşkilatların gayreti ile seçimi güzel bir şekilde sonlandiracagiz. hepinize teskkur ediyoruz. Tüm teşkilatları burada kalabalık bir şekilde görünce heyecanlandım. Ve bu ittifakın ne kadar önemli olduğunu bir kere daha kavradım. Dedikodulara gözlerimizi ve kulaklarımızı kapatacağız” dedi.

GÜN SAYIYORUM
Nevzat Doğan, ” Bu buluşmada görevi teslim etmeye gün sayıyorum. Bir kez daha buraya geldim. Bizim buraya gelişiniz başka bir siyasi partiye gelmekten çok kendi dava arkadaşlarımızın yanına gelmek gibi. Cumhur ittifakı ruhu Malazgirtteki Ruhtur. Çanakkale destanını yazanlar da aynı ruhtaki arkadaşlardı. Bu ittifak değil birlikteliktir. İlelebet sürecek bir ruhtur. Kocaeli’deki yansıması da çok değerlidir. İttifakın adayı Sibel kardeşimizi hep birlikte rekor bir oyla ve fark yaratarak başkan yapacağız. Enerjimiz, teşkilâtlarımız her şeyimiz var. Gönül beraberliğimiz hep birlikte sürecek. Cumhur ittifakı yüzde 54 diyor” söyledi.

HIRS BAĞLADI
Ahmet Yalçınöz, ise “Daha çok hırs bağladı. Bundan sonra daha çok üstüne çıkacağız bu oyun” cevabını verdi.

İzmit’i birlikte yöneteceğiz

Nevzat Doğan: MHP bizim partimiz gibi oldu

 

1 Yorum

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin