Siyaset ‘şeytan taşlama’ya dönmüş

2

AK Parti’de ilçe belediye başkan adayları 12 Ocak Cumartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ilan edildi.
Cumartesi gününden sonra ilçe belediye başkan adayları sahaya inerek çalışmalara başlamıştı.

TEPKİ ÇEKMİŞTİ
AK Parti’nin Kandıra aday adaylarından biri de Ayhan Yalçın’dı. Ayhan Yalçın, adaylar netleştikten sonra ilginç çıkışlar yapmış, sosyal medya hesaplarındaki ilk paylaşımında Adnan Turan’ı tebrik etmişti. Ancak Ayhan Yalçın daha sonra dikkat çekici bir paylaşımda bulunarak, “Siyasette hizmet etme şansı bulamadık. Fakat İstanbul’da devler liginde oynamaya devam. Demek ki bizler okyanusta yüzmek zorundayız. Bekle bizi İstanbul” demiş ve bu sözleri tepki çekmişti.

İDDİAM YOK
AK Parti’nin aday gösterilmeyen isimlerinden biri olan Ayhan Yalçın, dün akşam da son derece ilginç paylaşımlarda bulundu. Ayhan Yalçın yaptığı ilk paylaşımda, “Siyasette çok tecrübeli değilim. İddiam da yok. Lakin siyasetin nasıl yapılması gerektiğini çok iyi öğrendim. Demek ki öğrenmenin yaşı yokmuş” dedi.

HİZMET YARIŞI DEĞİL
Bu paylaşımın altına Ayhan Yalçın’ın bir takipçisinin “Kim kızdırdı seni” sorusuna verdiği cevap çok daha ilginçti. Ayhan Yalçın bu soruya cevaben, “Siyaset hizmet etme yarışı değil, şeytan taşlama alanına dönmüş be kardeşim” dedi.

2 YORUMLAR

  1. Davamız hizmet davasıdır.Çok uzun zamandır,Recep Tayyip Erdoğan başkanımızın İstanbul’da ki ilk günlerinden bu güne değin arkasında,yanında,omuz omuza,ölümüne peşinde oldum.Partimin her daim hizmetkarı oldum.Aday gösterilen dava adamımız,arkadaşımız,siyasi büyüğümüz sn;Adnan Turan bey’in de arkasındayız,yanındayız.Her daim omuz omuza olmak zorundayız.31 Mart akşamı zaferle kutlama yapacağımıza da eminim.Adnan bey her zaman Ayhan Yalçın yanında.Bunu unutma.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin