CHP’de mülakatı bu isimler yapacak!

0

CHP Genel Merkezi, Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel’in de içinde bulunduğu 5 kişilik heyet henüz belediye başkan adaylarının belirlenmediği 7 ilçede aday adaylığı başvurusunda bulunanlar ile mülakat yapmak için Kocaeli’ne geliyor.

5 KİŞİLİK HEYET
CHP Genel Merkezi’nden gelecek olan heyette Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel, Parti Meclisi üyesi Ali Öztunç, Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, Yüksek Disiplin Kurulu üyesi Turan Aydoğan ve Parti Meclisi Üyesi Necati Yılmaz bulunuyor.

ADAYLARI BELİRLENMEYEN…
Bu heyet CHP’nin henüz adayları belirlenmeyen ve aday adaylarının olduğu Başiskele, Kartepe, İzmit, Kandıra, Körfez, Gebze ve Çayırova aday adayları ile mülakat yapacak. Bilindiği üzere daha önce Karamürsel Ahmet Çalık, Gölcük’te İsmet İşeri, Derince’de Sertif Gökçe, Darıca’da Yakup Törk ve Dilovası’nda Kemal Memiş ilçe belediye başkan adayları olarak belirlenmişti.

ADAY ADAYLARI…
Kartepe ilçesinde belediye başkan aday adaylığına başvuran isimler Cumhur Karakadılar ve Temel Ofluoğlu, İzmit’te Cengiz Çakar ve Nazif Korkmaz, Kandıra’da Çetin Akarsu ve Cevdet Sezer, Körfez’de Serap Baykurt, Bozkurt Uslu, Gebze’de Recep Dursun ve Çayırova ilçesinde ise Emine Özcan ve Necdet Doğan

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin