20 yaşındaki genç kızı öldürmüşler!

0

İzmit Alikahya Mahallesinde annesiyle birlikte yaşayan Filistin asıllı Siver Kevlawi isimli genç kız dün hayatını kaybetmişti.
Aynı zamanda Kocaeli Üniversitesi öğrencisi Keblawi’nin evlerinin balkonundan düşerek hayatını kaybettiği iddia edilmişti.
Ancak 20 yaşındaki genç kızın ölümünü polis şüpheli bulmuş ve soruşturma başlatılmıştı.
Soruşturma neticesinde Siver Kablawi’nin cinayete kurban gittiği ortaya çıktı.

BABA İNTİHAR ETTİ DEDİ
Edinilen bilgi ve iddialara göre genç kızı balkonun altında gören komşuları hemen durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Sağlık ekipleri olay yerine geldiklerinde ise talihsiz kızı balkonun altında değil, yatak odasında buldu. İlk müdahalesi olay yerinde yapılan Keblaw’ın boynundaki morluklar dikkat çekti. Talihsiz genç kız hastaneye kaldırılırken yaşanan olay ise polis ekiplerine bildirildi.

KAÇAN ŞAHIS
Emniyet güçleri babanın kızının intihar ettiği söylemlerine ikna olmadı, komşularla konuştu. Komşular genç kızı yerde yatarken gördüklerini, bir kişinin de kaçtığını söyledi.

İSRAİL’DEN GELEN OĞLU
Ortaya çıkan şüpheli durum sonucunda Kocaeli Asayiş Şubesine bağlı Cinayet Bürosu ekipleri, geniş çaplı soruşturma başlattı. Soruşturma kapsamında baba gözaltına alındı. Babanın gözaltında iken tüm gerçekleri anlattığı, kızını İsrail’den gelen oğlunun boğarak öldürdüğünü söyledi.

SORUŞTURMA SÜRÜYOR
Baba ifadelerin ardından gözaltına alındı. Kaçan ağabeyle ilgili de emniyet güçleri geniş çaplı bir arama çalışması başlattı ve kısa sürede katil zanlısı yakalandı.
Olayla ilgili soruşturma ise devam ediyor.

İntihar mı etti? Balkondan mı atıldı?

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin