İntihar mı etti? Balkondan mı atıldı?

2

İzmit Alikahya Mahallesi’nde 6 aydır annesiyle yaşayan Filistin asıllı Kocaeli Üniversitesi’nde öğrenim gören 20 yaşındaki Siver Keblawi isimli genç kızın yerde yattığını gören komşuları durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi.

DÜŞME İHBARI
’Düşme’ ihbarı üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri geldiklerinde ise genç kızı kanlar içerisinde evinde buldu. Aile kızlarının intihar ettiğini öne sürdü, bu sırada ilk müdahalesi olay yerinde yapılan Siver Keblawi hemen Kocaeli Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Bir ara hastanede kalbi duran ancak doktorların müdahalesi sonrasında yeniden yaşama tutunan genç kız, sabaha karşı ise kurtarılamadı.

BİR ERKEK KAÇTI
Ailenin öne sürdüğü ‘İntihar etti’ iddiaları üzerine polis ekipleri ailenin komşularıyla irtibata geçti. Genç kızı kanlar içerisinde yerde gören komşular, bu arada şişko ve iri yapılı bir erkeğin koşarak olay yerinden kaçtığını gördüklerini de söyledi. Bunun üzerine polis olayı cinayet soruşturmasına dönüştürdü. Polis ekipleri şimdi genç kızın intihan mı ettiğini yoksa ailesi tarafından mı öldürüldüğünü araştırıyor.

2 YORUMLAR

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin