Vanlılar’dan önemli açıklama

0

Kocaeli Vanlılar Derneği tarafından dün gerçekleştirilen kahvaltı organizasyonunda AK Parti İzmit Belediye Başkan adayı Sibel Gönül ile CHP İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet ilk kez karşı karşıya geldi.

ÇOK KONUŞULMUŞTU
Özellikle basında yer alan haberlerde ilk kez Vanlıların programında karşılaşan iki kadın adayın yarışa gergin bir şekilde başladığı ifade edilmişti.
Kent gündeminde çok fazla yer alan bu iki adayın ilk karşılaşmasıyla ilgili Kocaeli Vanlılar Dernek Başkanı Murat Gögercin “Zorunlu açıklama” başlığıyla bir yazı yayınladı ve şu ifadelere yer verdi.

ZORUNLU AÇIKLAMA
“Dün Sabah Gerçekleştirdiğimiz Kahvaltı Programımızda Ak Parti İzmit Belediyesi Başkan Adayı Sn.Sibel Gönül İle alakalı yapılan negatif haberleri programın ev sahibi olarak üzüntüyle takip ettik.

GEÇ SAATTE DAVET EDEBİLDİK
1.Kahvaltı programımızı yaklaşık 15 gün evvel henüz Ak Parti İzmit Belediyesi Adayı belli değil iken tertiplemiş olup, Ak Parti Aday Tanıtım Programından bir gün sonraya denk gelmiştir.
2.Programa sadece İzmit İlçe Belediye Başkanlarını davet etmek kararımız vardı, CHP Adayı hali hazırda belli olduğundan Fatma Hanım’ı 10 gün evvelden davet etme şansımız oldu. Fakat Ak Parti Adayı Sn.Sibel Gönül’ü programdan 1 gün önce geç saatte davet edebildik.

BİLGİMİZ DAHİLİNDEYDİ
3.1 Gün öncesinden yapılan bu davete Siyasilerin katılması normalde mümkün olmaz! Sibel Hanım bizleri kırmayıp davetimizi kabul etmiştir.
4.Davetimize 15 dakikada olsa gelin, sizlerin olmasını çok arzu ederiz ısrarımız üzerine kabul eden Sibel Hanım’ın programda 15 dakika kalıp ayrılacağı daha önceden bilgimiz dahilindedir. Kendisine bu nezaketinden ötürü bir kez daha teşekkür ederim.

GERÇEK DIŞI
5.Basında yansıyan “Sibel Hanım Geç Geldi.” “Sibel Hanım Hürriyet’le Konuşmadı.” “Sibel Hanım Hürriyet’le Yan Yana Oturmadı.” İfadeler Tamamen Gerçek Dışıdır.

SELAMLAŞIP AYNI MASADA OTURDULAR
6.Sn.Gönül’ün salona geç geleceği 1 gün önceden bize bilgi vermiştir. Sn. Gönül Yine programda fazla Kalamayacağının Bilgisini 1 Gün Önceden Bize Haber Vermiştir.(Yani Geç Gelmesi ve Erken Kalkması Bizim Bilgimiz Dahilinde Olmuştur.”
7.Sn.Sibel hanım salona girdi. Sn.Fatma hanımla SELAMLAŞTIKTAN Sonra Aynı masada OTURDULAR. Daha sonra iki aday birbirlerine başarılar diyerek güzel temennilerde bulundular.

HİÇBİR OLUMSUZLUK YAŞANMADI
8.Bizim programımızda hiç bir şekilde olumsuz ve negatif bir olay yaşanmamıştır.
Bütün Konu Tüm Çıplaklığıyla Bu Şekilde Gerçekleşmiştir. Kamuoyunu bilgilendirmek ev sahibi olarak vazifemizdir, programımız siyaset üstü bir programdır; fakat ev sahipliği yaptığımız bir programda kimsenin haksız yere mağdur olmasını istemeyiz.
Saygılarımla
Vanlılar DernekBaşkanı Murat GÖGERCİN”

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin