Bozkurt Uslu: Maksatlı şekilde engelleniyoruz

1

CHP’nin Körfez belediye başkan adayı Bozkurt Uslu’nun parti tarafından geri çekildiği söylentileri gündeme bomba gibi düşmüştü.
Bu söylentilere rağmen Uslu, dünTütünçiftlik Kültür Merkezi’nde coşkulu bir şekilde adaylık açıklamasını yaptı.

KINIYORUM
Uslu bugün basın açıklaması yayınladı. İşte o açıklama: “Kamuoyuna ve basın mensuplarına saygıyla Pazar günü gerçekleşen ve yanımızdaki büyük desteği gördüğümüz toplantı, genel çalışmalarımızın önemli bir parçası oldu. Genel merkezimizin de bize yönlendirmesi bu çerçevedeydi, etkinlik de il başkanımızın bilgisi dahilinde gerçekleşti. Son bir hafta içinde bu çerçevede dört büyük buluşma gerçekleştirdik. Ancak üzülerek görmekteyim ki elde ettiğimiz toplumsal destek başarısı maksatlı şekilde engelleniyor. Basın etiğiyle uyuşmaya aksi yöndeki haberleri kınıyorum.

TÜM GÜCÜMLE
Ben ve arkadaşlarım, partimizin en yetkili idari mercii olan Parti Meclisimizin bana verdiği adaylık görevini eksiksiz şekilde yerine getirmek amacıyla çalışıyorum. Bir partili olarak bana düşen en büyük sorumluluk budur. Parti Meclisimiz bundan sonra bana ne tür bir görev verirse, bugüne dek olduğu gibi eksiksiz şekilde ve tüm gücümle yerine getireceğim.”

1 Yorum

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin