Zafer Mutlu: Siyaseti adaletin önüne koymayacağız

7

Seçim çalışmaları kapsamında Başiskele Erzurumlular Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret ederek dernek başkanı Ekrem Kızıltaş ile yönetim ve üyeleri ile bir araya gelen Başkan Adayı Zafer Mutlu yönetimdeki en temel unsurun hakkaniyet olacağını ifade ederek “Siyaseti adaletin önüne koymayacağız, adil bir yönetim anlayışı ile hareket edeceğiz, belediye hizmetlerinden herkesin eşit bir şekilde faydalanmasını sağlayacağız” dedi.

KARDEŞLİĞİN SAĞLANMASI LAZIM
Ziyarette söz alan Başiskele Erzurumlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ekrem Kızıltaş ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek “hep beraber kardeşliği, beraberliği sağlamamız lazım, herkesin farklı görüşlere saygı göstermeyi öğrenmesi lazım” diyerek Erzurumlular Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak her görüşten insana kapılarının açık olduğunu ifade etti.

ÖNCE LİYAKAT, ÖNCE HİZMET
Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette dernek üyeleri ile tek tek hasbihal eden Zafer Mutlu “Bu yörenin çocuğu olarak ilçemizin sorunlarını da bu sorunların çözümlerini de iyi biliyorum. Elbette ki siyasi görüşlerimiz önemli ama önümüzde bir yerel seçim var, insanların adayları tanıması lazım, bizleri tanıması lazım, kente en iyi hizmeti sunacak, kamunun kaynaklarını israf etmeyecek kişilere yetki vermesi lazım” diyerek “Bizim için yönetimde öncelik liyakat ve hizmet olacak” dedi.

7 YORUMLAR

  1. Bir erzurumlu olarak yaptığı bu ziyaretten ötürü teşekkür ederim kendisine. Verilen sözleri tutmayanlara inat bu sefer en güçlü ikinci partiye oy vereceğim. O da siz oluyorsunuz galiba zafer bey

  2. Bravo başkan ,,sizi takip ediyorum,,mantıklı ve nokta atışlı beyanatlarınız var,,ibre Başiskele de sizde gibi ama projelerinizi de okumak istiyorum,takipteyiz,,,sessiz çoğunluğu es geçmeyiniz

  3. Ak Parti’den aday yapsalardı bu adamı Başiskele tarihinin en yüksek oyunu alırdı. Şimdilik iyi gidiyor ama asıl tablo yarın reis Başiskele adayını açıklayınca belli olur. Başiskele’de Yasin yada Ulvi aday olursa Zafer seçimi alır. Hüseyin başkan devam ederse şansı yok.

  4. takip ettiğim kadarı ile iyi bir şahsiyetiniz var. eğer seçilirseniz her bir belediye başkanının yaptığı gibi çevrenizi ya da akrabalarınızı belediyenin çeşitli yerlerinde iş sahibi yapacak mısınız??

  5. Bazen zaferin anahtarı diğer tarafça da seslendirilir. Bu da daha ortaya çıktığından beri temsil ettiğiniz görüşün önemsediği liyakattir.Şimdi bu avantajı kullanmanız her zaman bulunamaz firsattir.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin