TÜRGED’ten Emiroğlu çıkarması

0

Geçtiğimiz haftalarda kuruluş aşamasını tamamlayan ve çalışmalarına hızlı bir şekilde start veren kısa adı TÜRGED olan Türkiye Gönül Elçileri Derneği projelerini gerçekleştiriyor. TÜRGED Başkanı ve beraberindeki dernek üyeleri dernek çalışmaları hakkında bilgi vermek amacı ile İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu’nu ziyaret etti.

BÜYÜYEREK DEVAM EDECEĞİZ
Samimi ve sıcak bir atmosferde gercekleşen ziyarette Dernek Başkanı Veysel Oti, ‘Bizler 100’e yakın arkadaşla her gün sahalardayız. Eğitim alanındaki çalışmalarımıza şiir atölyesi ile giriş yapıyoruz. Genç arkadaşlarımızla kitap okuyoruz. Ailelerimize ev ziyaretleri yapıp ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Belirli zamanlarda kentimizin yöneticilerini de davet edip onlarla birlikte gönül ziyareti adını verdiğimiz ev ziyaretlerimizi büyüterek devam edeceğiz.

ÖNCELİĞİMİZ DEZ AVANTAJLI KESİM
Oti sözlerine ‘Biz imkan verilse neler yapabileceğini hep birlikte göstereceğiz. Hayata bir sıfır geride dezavantajlı başlayan kesime yoğunlaşacağız. İnşallah bu konuda planladiğımiz projeleri kentin her kesimi ile aynı masa etrafında buluşarak yapacağız.”
İzmit Kaymakamı Ersin Emiroğlu ziyaretten memnuniyetini bildirerek Türkiye Gönül Elçileri Derneği’ne destek vereceğini belirtti.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin