MHP İl Yöneticisi istifa etti

0

Uzun yıllardır Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli teşkilatlarında görev yapan ve son olarak da İl Yöneticisi olan Resul Yılmaz görevinden istifa etti. Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz haftalarda MHP Dilovası teşkilatında bir takım olaylar yaşanmış ve sonucunda İl Başkanı Aydın Ünlü Dilovası İlçe Başkanı Cihan Sevinç’i görevden almıştı. Bu sürece yönelik eleştirilerde bulunan Yılmaz, “Yaşananlara kayıtsız kalamadım” dedi.

KAYITSIZ KALAMAZDIM
İstifasını sosyal medya hesabından duyuran Yımaz, “1992 yılından beri mensubu olmaktan onur ve gurur duyduğum MHP çatısı altında çaycılık sandık görevi mahalle başkanlığı Belde ve İlce yöneticiliğiyle beraber son iki dönemdir il yöneticiliği yapmaktayım Büyük bir onur duyarak yaptığım MHP Kocaeli il yöneticiliğinden 06 11 2018 tarihinde üzülerek istifa etmiş bulunmaktayım. Kocaeli il yönetiminin son zamanlarda izlediği yöntemlerin MHP mensuplarına ve sorumlu olduğum Dilovası ilce Teşkilatına yapılanlara kayıtsız kalmam beklenemezdi.

ASILSIZ DEDİKODU
Varsa orta da bir suç parti tüzüğü uygulanmalıydı haksız ve mesanetsiz suçlamaları araştırmam sonucunda il başkanlığına vermiş olduğum rapor sonucunda isnatedilen suçlamaların asılsız bir dedikodudan öteye gitmediğini belirtmeme rağmen Dilovası MHP İlce yönetimi il başkanlığının öngörüsüyle görevden alınmıştır.

KENDİLERİNİ AVUTUYORLAR
13 millet vekilinin olduğu bir ilde 1 milletvekilliği kazanmak başarı mıdır? Milletvekili sıralamasında bir bölgeyi baz alıp bir bölgeyi yok saymanın sonucudur bu. 12 ilçede bir tane bile belediye alamayan Belediye alınması noktasında en kuvvetli ve iddalı ilçenin yönetimini görevden almanın adını koyamıyorum. Yapılanları ancak sosyal medyayı kullanarak tribüne oynamak kendi kendini avutmaktan öte bir şey olamaz.

ÖMRÜMÜN YETTİĞİNCE
Türk islam ülküsünü benimsemiş cennet mekan Başbuğ Alpaslan Türkeş in 9 ışık doktrinin ışığında Genelbaşkanım Türkmen Beyi Liderimiz sn Devlet BAHCELİ nin emrinde MHP catısı altında bir nefer olarak gücümün ve ömrümün yettiğince hizmet etmeye devam edeceğim adamın adamı değil Kutlu davanın adamıyım.”

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin