Bilgi Köprüsü’nde coşkulu 29 Ekim kutlaması

0

Özel Bilgi Köprüsü Kids Anaokulu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı okul bahçesinde öğrencilerin sunduğu birbirinden anlamlı gösterilerle kutladı.
İzmit Yenişehir Mahallesi Konak Sokak’ta bulunan çift yabancı dil eğitimli Özel Bilgi Köprüsü Kids Anaokulu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı okul bahçesindeki etkinliklerle kutladı.

KORKMAZ DA KATILDI
Cumhuriyet Bayramı kutlamasına Özel Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları Kurucusu Ali Korkmaz, Genel Koordinatör Beyhan Gürsoy ile öğretmenler de katıldı. Kids Anaokulu Müdürü Fikret Bilgin Kaya’nın evsahipliğinde gerçekleşen kutlamada bütün sınıflar gösteri hazırladı. Öğrenciler gösterilerde Ay-Yıldızlı tişörtler, şapkalar ve pelerinler giydi. Atatürk’ün, “Egemenlik verilmez, alınır”, “Yurtta sulh, cihanda sulh”, “Hayatta en hakiki mürşit ilimdir” gibi ölümsüz sözleri dövizlerde taşındı. Öğrenciler bu sözleri İngilizce söyledi.

CUMHURİYETİMİZİ KORUYACAĞIZ
Özel Bilgi Köprüsü Eğitim Kurumları Kurucusu Ali Korkmaz, “Cumhuriyetimizi bizlere miras bırakan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve saygıyla anıyor; O’nların aziz hatırlarını yaşatma ve Cumhuriyetimize sahip çıktığımızı göstermek adına bu töreni hazırlayan öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum” dedi. Program sonunda öğrencilerle bol bol hatıra fotoğrafı çekildi.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin