0

Son dönemde başarılı projelerle adından söz ettiren, kentin başarılı iş adamlarından Engin Koyun, son projesi Yelkent Safir Konakları için başlattığı kampanyayla ses getirdi. İçinde bulunduğumuz piyasa şartlarını göz önünde bulundurarak “Daha güçlü bir ekonomi için” sloganıyla başlatılan kampanyayla konut teslimatlarında 100.000 TL 60 ay %0 faiz, peşin ödemelerde ise yüzde 10 indirim uygulanıyor.

‘HALA KONUT AÇIĞI VAR’
Sektöre dair sorularımızı yanıtlayan Engin Koyun, “Kocaeli’de konut sayısı fazla değil, hala konut açığı var. Kocaeli göç alıyor, sürekli insanlar geliyor. Evlilik gibi faktörler yeni konut ihtiyacını doğuruyor. Sorun, konut fazlalığı değil, faiz sorunu. Biz başlattığımız bu kampanya ile hem ekonomiye destek olmak hem de alıcıya kolaylık sağlamak taraftarıyız” dedi.

‘DURGUNLUĞU ORTADOĞU SERMAYESİ KAPATIYOR’
Kocaeli’ye şu zamanlarda Ortadoğu sermayesinin geldiğini söyleyen Engin Koyun, “Başta Arap ülkelerinden olmak üzere çok sayıda yatırımcının ilgi odağındayız. Yerli satışlarda biraz durgunluk olabilir ama bunu da Ortadoğu sermayesi kapatıyor” dedi.

‘VERDİĞİMİZ SÖZÜ TUTTUK’
Yelkent Safir Konakları’nda teslimatların hızla ilerlediğini aktaran Engin Koyun, “508 konutu, anaokulunu ve sosyal tesisleri söz verdiğimiz tarihten de önce teslim etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Biz, milletimize verdiğimiz sözleri her zaman tuttuk. Bu piyasa şartlarında elindeki projeyi bile tamamlamak zor iken, biz çok şükür zamanından bile erken teslimat yapmaya başladık” dedi.

‘BU SAVAŞI BİZ KAZANACAĞIZ’
Türkiye ekonomisinin içinde bulunduğu durumu da değerlendiren Engin Koyun, “Beni ancak bir tek şey mutlu eder; herkesin işinin iyi olması. Türkiye büyük bir ekonomik mücadele içinde, güçlü bir liderimiz, güçlü bir hükümetimiz var. Bütün sıkıntıları aşacak imanımız ve gücümüz var. Büyük Türkiye’ye inanalım, bu savaşı biz kazanacağız” diyerek sözlerini noktaladı.

Yelkent Safir Konakları’nda teslimatlar hızla ilerliyor.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin