Manzarası mavi, doğası yeşil Secret Garden

0

Akkurt Group, ‘Manzarası Mavi, Doğası Yeşil’ düşüncesi ile hayata geçirilen Yuvacık-Başiskele’deki yeni projesi Secret Garden’ı satışa çıkardı.

Kocaeli’nin en bilinen markalarından biri olan Ramada Plaza İzmit, Galaksi AVM gibi birçok işletmeyi bünyesinde bulunduran Akkurt Group, İnşaat sektörüne tam anlamıyla adım attı. Daha önce yaptığı AVM, otel, yurt ve villa projelerinde tecrübe edinen Akkurt Group konut sektöründe de Royal City-Yahyakaptan projesinden sonra Secret Garden-Yuvacık projesindeki lüks konutlarını özel lansman indirimleri ile müşterilerine sunuyor. Ödemelerde ise bankadan özel şartlarda kredi alma imkânı olan projede aynı zamanda Akkurt Group’un %30 peşin 24 ay 0 faiz gibi bir çok şekilde kendi imkanları da var.

YEŞİLLE MAVİNİN BULUŞTUĞU BİR HAYAT…
İnşaat alanı 18 bin metrekareye yakın olan projede toplam 106 daire yer alıyor. 5 bloktan oluşan projede 120 metrekare ile 232 metrekare arasında değişen 12 farklı daire tipi bulunuyor. Bahçeli dubleks ve geniş teraslı dairelerin ön plana çıktığı Secret Garden’da 2+1, 3+1, 4+1 daire tipleri konforlu yaşam alanları sunuyor. Üst katlarda yer alan geniş teraslı, deniz ve orman manzaralı daireler dikkat çekiyor. Dairelerin tamamı önü hiçbir zaman kapanmayacak deniz manzarasına sahip. Ayrıca modern mimariye sahip projede geniş pencereler deniz ve orman manzarasına açılıyor. Projede gün ışığından da maksimum seviyede yararlanma imkânı sunuluyor.

KOLAY ULAŞIM VE SOSYAL İMKANLAR
Kocaeli Başiskele’nin en gözde semti olan Yuvacık Aydınkent’de, konumu itibariyle birçok yaşam merkezine yakın olmasının yanı sıra modern yaşamın bütün ayrıntılarının düşünüldüğü Secret Garden projesinde sosyal donatıları ile de site sakinlerine güvenli ve huzurlu modern yaşamın kapılarını açıyor. Geniş yeşil alanları olan projede, iki adet açık yüzme havuzu ve iki adet açık aquaparklı çocuk havuzu, 2 adet sauna, 2 adet buhar odası, 2 adet kapalı spor salonu, 2 adet çok amaçlı saha, 2 adet sosyal tesis, açık spor alanları, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolu, kameriyeler, barbekü ve piknik alanları yer alıyor. Tamamı 1.sınıf malzemeden yapılan konutlarda, salon ve mutfaklar da gizli led aydınlatma olmakla beraber, bina dışı dekoratif betopan kaplaması yapılacaktır. Ayrıca zemin kattan çatı katına kadar asansörler proje de mevcuttur. Deprem yönetmeliğinin belirttiği standartların da üzerinde bir teknolojiyle inşa edilen konutlar, ev sahibi olmak isteyenlerin beğenisine sunulmuştur.

‘PROJELERİMİZDEN EN YENİSİ’
Proje ile ilgili Akkurt Group Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İlhan Akkurt, özellikle doğası, ulaşım kolaylığı, havası ve manzarası nedeniyle Yuvacık bölgesini seçtiklerini belirtti. Akkurt, “Yeni projemiz Secret Garden, Royal City-Yahya Kaptan’dan sonra hayata geçirdiğimiz ve her biri son derece değerli konumda bulunan projelerimizden en yenisi. Secret Garden projemizle 106 konut inşaatımızı kısa süre içerisinde bitireceğiz. Bu dairelerimiz 120-232 metrekare arasında değişen ölçülere sahip olacak. Konforlu ve doğa ile iç içe yaşamın en ince ayrıntısına kadar düşündüğümüz bu proje de daire yatlarımız ilk aşamada 280 bin ile 490 bin TL arasında değişecek” dedi.

YEPYENİ BİR YAŞAM ALANI
Projeyi ulaşım kolaylığı, doğası ve manzarası açısından değerlendiren Akkurt, şöyle devam etti: “Projenin Başiskele Sahili, Outlet Center, 41 Burda AVM, Yuvacık Barajı, Başiskele Belediyesi gibi birçok yaşam çevresine çok yakın, geniş yeşil alanları ve ormanın yanı başında olması, geniş bir perspektie deniz manzarasının bulunması, burada yaşamı keyii kılacak nitelikleri bir arada barındırıyor. Secret Garden’da konut sahibi olanlar yalnızca bir konuta değil, yepyeni bir yaşam alanına da kavuşmuş olacaktır. Bu projemizin ardından hızlı ve güçlü bir şekilde adım attığımız konut sektöründe yine aynı şekilde kaliteden vazgeçmeden müşterilerimizi düşünerek ilk aşamada 400 konutluk birkaç projemiz daha olacaktır.

SOSYAL ALANLAR
Müşterilerimize modern ve sıra dışı mimarimizle beraber yeni bir yaşam tarzı sunuyoruz. Yani baktığınız zaman her türlü aktivite var. Fitness merkezleri, açık hava spor aletleri, saunalar, buhar odaları, piknik alanları, barbekü alanları, çocuk oyun alanları, yüzme havuzları, çok amaçlı spor sahaları gibi sosyal alanlar bulunacak. Gayemiz Yuvacık-Başiskele bölgesinin şuana kadar kazanmış olduğu değeri daha da arttırmak. Şu ana kadar yapılan konut projeleri var ancak Secret Garden projemizin yeşil alanları, eşsiz manzarası ve kalitemiz birleştiğinde fark yaratacağımıza inanıyoruz. Projemiz Başiskele’de örnek teşkil edecek kalitede olup, inşallah bundan sonra diğer firmalara yön gösterici olmasını temenni ediyoruz.”

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin