Twinkle Life’ın temeli atıldı!

0

Mimar Yalçın Ergen ile Mehmet Uzuner’in sahibi olduğu Erg Group, Başiskele’de çok önemli bir projeye imza atıyor.
Bir süre önce lansmanı gerçekleştirilen Twinkle Life’ın temeli bugün atıldı. Temel atma törenine Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz da katıldı.

ERGEN’DEN BAŞKA
PROJELER DE BEKLİYORUM
Temel atma töreninde konuşan Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz “Twinkle Life projesi Başiskele hayırlı uğurlu olsun. Bu yatırımın 1 yıllık bir geçmişi var. Bu proje Yalçın beyin Başiskelede yaptığı ilk proje güzel bir başlangıç yaptığımızı düşünüyorum. İnşallah bu tarz projelerin devamı önümüzde ki süreçlerde devam edecektir. Yalçın bey ve ortaklarına bu güzel projenin hayırlı olmasını diliyorum. Başiskele yatırımlarıyla da yıldızdır. Temeli atılmamış projelere dahi alıcı çıkabiliyor. Biz herkes bir gün Başiskeleli olacak demiştik ve oluyor” dedi.

YARISI SATILDI
Twinkle Life projesinin lansmanı yapıldıktan sonra dairelerin yarısına yakınının satıldığını kaydeden Yalçın Ergen, “Sayın Hüseyin Ayaz’a desteklerini esirgemediği çok teşekkür ediyorum. Bir buçuk ay önce projemizin lasmanını gerçekleştirmiştik. Lasmandan buyana yarıya yakın satış yaptık. Bize ilgi gösteren tüm komşularımıza teşekkür ediyoruz. Bundan sonrada çok farklı yatırımlarımız olacak. Kocaeli’nin en hızlı, kaliteli ve özel projesini bitirmek için 12 aylık bir süremiz var ancak biz projeyi 8 ay içerisinde bitirmeyi hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

ZAMANINDAN ÖNCE BİTECEK
Erg Group tarafından Başiskele Kullar Mahallesi Yakacık mevkiinde hayata geçirilen Twinkle Life prohesi, 9 bin 309 metrekarelik bir alan içerisine yapılacak.
Firmanın projeyi bitirmesi için 12 ay gibi bir süresi var. Ancak Erg Group, çalışmaları hızlandırarak 8 ayda yeni yaşam alanı Twinkle Life’ı teslim etmeyi amaçlıyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER
Özgün mimarisi ile ‘Işıltılı bir hayat’ sloganıyla yola çıkan Erg Group’un Twinkle Life projesi İzmit merkeze 10 dakika uzaklıktaki Kullar’da hayata geçiyor.
Twinkle Life, 9 bin 309 metrekare arazi üzerinde zemin kat, 1.kat ve çatı arası imar hakkı ile 4 blok, 48 adet bağımsız bölüm ve sosyal tesis alanlarından oluşuyor.
Zemin kat daireleri (158 metrekare) 3+1 ve (118 metrekare) 2+1 olarak tasarlanmış olup, zeminde toplam 16 adet 3+1 ve 4 adet 2+1 daire bulunuyor.1.kat ve çatı arası kullanımı dublex daireler şeklinde tasarlanmış olup (200 metrekare) 8 adet 3+1, (220 metrekare) 16 adet 4+1 ve (231 metrekare) 4 adet 4+1 olmak üzere toplam 28 adet şeklinde.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin